KRISTUS KRALJ

Govorili so: Če si judovski kralj,reši samega sebe. Nad njim je bil tudi napis: Ta je judovski kralj. (Lk 23,37-38)

Ne 25. 11.: KRISTUS KRALJ 34. NAVADNA N., Katarina Sinajska

. . . . . . . . . . Hrastovlje ob 8 30 € Ana Kocjančič, 10

. . . . . . . . . . Predloka ob 10 h € Jože Starc, Loka 4

. . . . . . . . . . Rakitovec ob 11.30 € Antonija Žerjul

Po 26. 11.: Valerijan Oglejski

To 27. 11.: Virgil in Modest, Zazid ob 18 h: €€ Viktor, Rozalija Švab

Sr 28. 11.: Katarina LabourĂŠ, Ponikva: V čast M. B. Zdravja, Hrastovlje 5

Če 29. 11.: Saturnin, mučenec, Hrastovlje ob 17 h: € Marija Kocjančič, 30

Pe 30. 11.: Andrej, apostol, Predloka ob 18 h: € Mirka Tavčar, 13

So 1. 12.: Eligij, apostol, Predloka ob 18 h: €

Ne2. 12.: 1. ADVENTNA NEDELJA, Natalija, mučenka

. . . . . . . . . . Osp ob 8.30: € Martin Krkoč, 74

. . . . . . . . . . Zvroček ob 10 h: Za župnijo

. . . . . . . . . . Rakitovec ob 11.30: € Marija Miklavčič, 1

OZNANILA

VEROUK je reden.

ADVENTNI VENČKI: Prvoobhajanci in birmanci bodo izdelovali venčke v soboto ob 16. uri. Prinesejo naj mah ali osnovo za venček, sveče (vijolične) in razne češarke in storžke. Žene so vabljene k izdelovanju po maši ob 19. uri. Prodaja venčkov v nedeljo pred mašo.

TEDEN KARITAS (26.11. do 2.12.2007) Teden Karitas tokrat že drugič nosi naslov: Ali me imaš rad? S tem vprašanjem letos nagovarjamo k solidarnosti z možem in ženo, očetom in materjo, ki sta temelj družine. Njuno stisko srečamo na vsakem koraku; pa naj gre za brezposelnost, duševne stiske, odvisnost ali nasilje v družini ter težave v njunih odnosih ali vzgojne probleme. Mnogokrat pa zaznavamo tudi pravo revščino s pomanjkanjem osnovnih dobrin za dostojno življenje.

MILOŠČINA prihodnje nedelje bo za delovanje karitas. Iz celjske športne dvorane bo v sredo prenos dobrodelnega koncerta: Kecdobrote, kjer lahko darujete za pomoč družinam.

ZBIRANJE PRIDELKOV, hrane in obleke v nedeljo in med tednom.

OBISK MIKLAVŽA bo v petek 7. 12. ob 17. uri v vaškem domu v Gabrovici. Prispevek je 5 evrov na osebo. Zato prijave!

MARIJANSKI KOLEDARJI so v prodaji Ă 2 ‚Ź. Ob pogrebu Marije Kocjančič so sorodniki darovali 185 evrov za cerkev na Zvročku. Bog Povrni.

PEVSKE VAJE v petek ob 20 h.

Lokacija: